Магістратура – 023 ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО,
ДЕКОРАТИВНЕ МИСТЕЦТВО, РЕСТАВРАЦІЯ

Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра», то ти можеш вступити до кафедри “Графіки” КПІ ім. Ігоря Сікорського на 1 курс магістратури. Ти будеш здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра за освітньо-професійною програмою “Образотворче мистецтво”.

Освітня програма сфокусована на здобутті студентами поглиблених теоретичних і практичних знань з концептуального проєктування об’єктів ілюстрування як в поліграфічній сфері так і цифровому середовищі, які в сукупності розширюють діапазон стартап мислення здобувачів та є підґрунтям розвитку навичок для розробки проектів інноваційного характеру. Особливість програми полягає в поєднанні традиційної професійної складової підготовки (графічні техніки) та інноваційної складової (комп’ютерна графіка, комп’ютерне 3D моделювання для ілюстрування електронних видань і web-сайтів, знання спеціалізованих internet-технологій (google sites, wordpress, wix) для створення сайтів та їх розміщення в мережі Internet).

Увага!
Вся найактуальніша офіційна інформація щодо вступу (правила, дати іспитів, вартість, обсяги і т.і.) розміщена на офіційному сайті Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського

Інша корисна інформація: