№ з/пПрізвище, ім’я, по батькові студентаТеми магістерських дисертаційПосада, вчений ступінь та звання, прізвище й ініціали наукового керівника
Спеціальність: 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація
Освітня програма (спеціалізація): Образотворче мистецтво
Група CГ-91мп
1.Адаменко Олександр Павлович Візуальний ряд та рішення комп’ютерної гри «My winter adventure»Старший викладач, заслужений художник України Лавро К. Т.
2.Кривопиша Леся Дмитрівна   Художньо-технічне оформлення авторської збірки поезії «В позе лотоса выстоять»Професор, в.о. зав. кафедри, доктор мистецтвознавства, доцент Оляніна С. В.
3.Гнатенко Мар`яна ОлегівнаХудожньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання книги Володимира Галайчука «Українська міфологія»Доцент, заслужений художник України, Руденко О. В.
4.Дубініна Анастасія ВолодимирівнаСучасне оформлення «Літопису Руського за Іпатським списком» Л. МахновцяПрофесор, в.о. зав. кафедри, доктор мистецтвознавства, доцент Оляніна С. В.
5.Новицька Тетяна ГригорівнаХудожньо-технічне оформлення та виготовлення енциклопедії «Дитяча енциклопедія динозаврів»Доцент, кандидат мистецтвознавства, доцент Шалінський І. П.
6.Піун Владислава ВадимівнаРепринт та художнє оформлення праці Б. В. Валуєнка 1992 року «Композиція видання. Мистецтво зовнішнього оформлення книги»Доцент, заслужений художник України, доцент Пшеничний Ю. В.
7.Пометій Альона ОлександрівнаУдосконалення художньо-технічного оформлення книги Ганни Чубач «Абетка» з використанням інтерактивних елементівДоцент, кандидат технічних наук, доцент Осипова Т. Г.
8.Поташева Катерина СергіївнаХудожньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання видання «Українські народні казки»Доцент, кандидат мистецтвознавства, доцент Шалінський І. П.
9.Рубан Ірина ТимофіївнаХудожньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання видання «Післяморок» Харукі МуракаміПрофесор, в.о. зав. кафедри, доктор мистецтвознавства, доцент Оляніна С. В.
10.Тарасенко Маргарита ВолодимирівнаСучасний досвід оформлення німецької класичної літератури періоду Реформації на прикладі поеми С. Брандта «Корабель дурнів»Доцент, кандидат мистецтвознавства Овчаренко О. І.
11.Топтуненко Аліса Едуардівна Художньо-технічне оформлення сучасного щоденника для дівчинки «Як стати супер дівчинкою»Старший викладач, заслужений художник України Лавро К. Т.
12.Фукс Тетяна БорисівнаХудожньо-технічне оформлення книги Олівера Сакса «Чоловік, який сплутав дружину з капелюхом, та інші історії з лікарської практики»Професор, в.о. зав. кафедри, доктор мистецтвознавства, доцент Оляніна С. В.
13.Шабельник Аліна В`ячеславівнаХудожньо-технічне оформлення сучасного ілюстрованого видання на прикладі оформлення видання на основі оповідання Д.Р. Кіплінга «Кіт, що гуляв сам по собі»Професор, в.о. зав. кафедри, доктор мистецтвознавства, доцент Оляніна С. В.
14.Сє ЧжочжаоСучасні підходи до ілюстрування та технічного оформлення китайських народних казокДоцент, заслужений художник України, Руденко О. В.