№ з/пПрізвище, ім’я, по батькові студентаТеми дипломних робіт бакалаврів 2024 р.Науковий керівник
Спеціальність  023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація
Освітня програма  Образотворче мистецтво
1Бєлова Дар’я ЮріївнаХудожньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання настільної гри “Манчкін”.Старший викладач кафедри графіки, Пшенична М. В.
2Галкіна Марія РоманівнаХудожньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання серії кіноафіш до сучасного українського кіно.Викладач кафедри  графіки, Петренко-Занєвський О.В.
3Гущина Єлизавета Владиславівна  Художньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання казки Івана Франка «Фарбований лис».Професор, доктор мистецтвознавства, Оляніна С. В.
4Камінєва Карина Сергіївна  Художньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання брендбуку натуральних цукерок «Хвиґи-миґи».  Викладач кафедри графіки, Гулевич С.О.
5Колос Єлизавета ВадимівнаХудожньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання фантастичного роману Урсули Ле Гуїн «Чарівник Земномор’я»  Викладач кафедри  графіки, Петренко-Занєвський О.В.
6Макух Оксана БогданівнаХудожньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання серії соціальних плакатів та брошури-портфоліо.Викладач кафедри графіки, Гулевич С.О.
7Момот Маргарита ОлександрівнаХудожньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання книги Туве Янссон «Капелюх Чарівника».Старший викладач кафедри графіки, заслужений художник України Лавро К. Т.
8Соколов Максим СергійовичХудожньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання казки Ганса Крістіана Андерсена “Дівчинка з сірниками”.Викладач кафедри  графіки, Петренко-Занєвський О.В.
9Шаповалова Олександра ЄвгенівнаХудожньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання коміксу «Мандри покинутим світом» ” за власним авторством.Старший викладач кафедри графіки, Пшенична М. В.
Група СГ-02
1Вдовенко Олександр ЄгоровичХудожньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання фентезійного роману Террі Пратчетта «Морт»Старший викладач кафедри графіки, Кузіна О.Ю.
2Камаралі Орина ВадимівнаХудожньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання книги Всеволода Нестайко «Тореадори з Васюківки»Старший викладач кафедри графіки, заслужений художник України Лавро К. Т.
3Михайленко Яна МирославівнаХудожньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання настінного календаря «Українська міфологія» на 2025 р.Доцент кафедри графіки, заслужений художник України, доцент Пшеничний Ю. В.
4Морозова Катерина ОлексіївнаХудожньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання настінного календаря «Рік Змії» на 2025 р.Доцент кафедри графіки, кандидат мистецтвознавства, доцент Коренюк Ю.О.
5Примаченко Ірина ВікторівнаХудожньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання книги Йоко Сано «Казка про кота, який жив мільйон разів»Старший викладач кафедри графіки, Пшенична М. В.
6Сидоренко Катерина СергіївнаХудожньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання карткової гри “Домініон: магічний хаос”.Доцент кафедри графіки, заслужений художник України, доцент Пшеничний Ю. В.
7Федорченко Анна СергіївнаХудожньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання книги-іграшки «Стійкий олов’яний солдатик» Ганса Крістіана Андерсена  Доцент кафедри графіки, Осипова Т.Г.
8Шаповал Богдан ВладиславовичХудожньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання оповідання Рея Бредбері «День смерті».Доцент кафедри графіки, заслужений художник України, доцент Пшеничний Ю. В.
1Вітюк Божена ВалеріївнаХудожньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання графічної новели “Кача” за власним авторством.Доцент кафедри графіки, заслужений художник України О. В. Руденко
2Гамуля Наталі ЮріївнаХудожньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання ботанічного атласу «Рослини України» Ю.Гамулі  Викладач кафедри графіки, Кузіна М.Б.
3Горбунова Інеса ВладиславівнаХудожньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання книги Річарда Баха «Фретки-рятівники на морі».  Старший викладач кафедри графіки, Шаповаленко М.В.
4Дудченко Софія АндріївнаХудожньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання каталогу «Архетипи і нове прочитання символічних кодів українського орнаменту» за власним авторствомСтарший викладач кафедри графіки, Пшенична М. В.
5Калашнікова Аліса ЕдуардівнаХудожньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання подарункового видання збірки оповідань Редьярда Кіплінга «Книга джунглів»Викладач кафедри графіки, Гулевич С.О.
6Камиш Марія ЮріївнаХудожньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання дитячого роману Френсіс Бернетт “Таємний сад” Викладач кафедри графіки, Кузіна М.Б.
7Солодовнікова Анфіса ОлегівнаХудожньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання сувенірної настільної гри «UNO» на тему «Світ тварин»Викладач кафедри графіки, Кузіна М.Б.
8Степаненко Єлизавета ОлександрівнаХудожньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання книги Томаса Мелорі «Смерть Артура»  Доцент кафедри графіки, заслужений художник України О. В. Руденко
9Сукач Анастасія РоманівнаХудожньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання роману-антиутопії Джорджа Орвелла «1984»Старший викладач кафедри графіки, заслужений художник України Лавро К. Т.
10Уніченко Вікторія ОлександрівнаРозробка фірмового стилю та художньо-технічне оформлення брендбуку української торгівельної марки «NASHI».  Професор, доктор мистецтвознавства, Оляніна С. В.
11Шевченко Юлія ВіталіївнаХудожньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання книги Ніла Ґеймана «Одд та морозні велетні»Старший викладач кафедри графіки, Кузіна О.Ю.
12Яковлєва Катерина ІгорівнаХудожньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання подарункового календаря та планера «Goddess» на 2025 р.  Старший викладач кафедри графіки, Шаповаленко М.В.