Старший викладач

Особиста сторінка Інтелект КПІ

Загальна інформація:

Художник-живописець, педагог, організатор і один із засновників Всеукраїнської творчої організації художників «БЖ-АРТ», віце-президент цієї організації і куратор галереї «БЖ-АРТ», член Національної спілки художників України з 1991 року.

На базі галереї було проведено багато культурологічних акцій та пленерів: «Сік папороті» – театралізований бодіарт, «Перемога» – інсталяція, «Будинок дитинства» – виставка, інсталяція, міжнародний пленер «Храм» (Виставка в Українському домі, м. Київ).

Народився 9.10.1958 р., на Донбасі, м. Попасна. У 1977 р. закінчив Республіканську художню середню школу ім. Т.Г. Шевченко, а в 1987 р. – Київську художню академію (Майстерня станкового живопису проф. В.В. Шаталіна). Продовжив вдосконалювати свій професіоналізм в аспірантурі творчих майстерень Академії СРСР в УРСР під керівництвом проф. Т.М. Голембієвської (1989 – 1992 рр.). У цей період, спираючись на кращі досягнення майстрів минулого і сучасності, розвивав традиції «неореалізму».

Поглиблюючи свій творчий досвід через усвідомлення цілісності світобудови та її багатогранності у всіх різноманітних іпостасях, художник приходить до «асоціативного» або «прозорого» реалізму. Стихія і пульсація живого в музиці вічності – тематика його творчості.

Курси / дисципліни:

Живопис.1.Натюрморт.

Живопис.

Живопис.3. Торс людини.

Живопис.3. Постать людини.

Контакти:

Творчі роботи