ВСТУП НА 1 КУРС

СЕРТИФІКАТАМИ ЗНО

2020 У ЗВ’ЯЗКУ З КАРАНТИНОМ

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВСТУП 2020

ТВОРЧІ ВСТУПНІ ІСПИТИ НА КАФЕДРУ “ГРАФІКИ”

ДОКУМЕНТИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО, ДЕКОРАТИВНЕ МИСТЕЦТВО, РЕСТАВРАЦІЯ

В лавах студентів НТУУ «КПІ» можна пізнавати неймовірний та захопливий світ художньої творчості – вчитись малювати, опановувати таємниче мистецтво ілюстрування книги, веб-ресурса, мультимедійного видання або будь-якого інформаційного продукту, який ти можеш собі уявити. Ти будеш вивчати рисунок і перспективу, живопис, композицію видання, мистецтво шрифту й орнаменту, історію мистецтв та інші дисципліни художнього спрямування, а також суміжні видавничо-поліграфічні дисципліни. Студенти набувають майстерності художників-графіків, ілюстраторів, оформлювачів, шрифтовиків, дизайнерів друкованої продукції, художніх редакторів, видавничих працівників. #КПІСтіна уздовж вулиці Політехнічної – робота саме таких майстрів, студентів спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».

СЕРТИФІКАТИ ЗНО

Українська мова та література

Історія України або Хімія

Творчий конкурс

Мінімальний конкурсний бал – 125

Положення_про_Вступ_1курс..docx

Хто такі супергерої?

Це команда волонтерів – студентів, які готові дати відповіді на всі твої питання. Хочеш дізнатись, чому навчають? Ким будеш працювати? Де проходити практику? Скільки пар на тиждень? Які умови у гуртожитках? Сміливо звертайся – супергерої обов’язково допоможуть!

Критерii_на_1_курс..docx

КЛЮЧОВІ ДАТИ ЗНО

ВАГА БАЛІВ ЗНО ПРИ ВСТУПІ

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

відбіркової комісії ВПІ

СТОРІНКА АБІТУРІЄНТА НА ФЕЙСБУК:

facebook.png

Навчальний корпус № 25 знаходиться за адресою: м. Київ, Володимирська, 7.

У корпусі № 25 знаходяться:

виставкова галерея;

кафедра менеджменту видавничо-поліграфічної галузі (тел. (044) 279-07-12, (044) 278-76-60);

кафедра графіки (тел. (044) 279-04-83).

Контакти відбіркової комісії Видавничо-поліграфічного інституту:

Телефон гарячої лінії:      093 360 25 10
e-mail:    vstup.vpi@gmail.com
Адреса:    03056, м.Київ, вул. Політехнічна 14, корпус №16, ауд. 154, 5-й поверх
03056, м.Київ, вул. Янгеля, 1/37,  корпус №8, к.36
Сторінка на Facebook:   facebook.com/Абітурієнт-ВПІ-1595710397316156