Кафедра графіки НН ВПІ КПІ ім. Ігоря Сікорського із сумом повідомляють про тяжку втрату для всіх нас – 17 липня 2024 року на 71 році пішов з життя у вічність професор кафедри графіки, заслужений художник України, видатний майстер літографії та офорту Володимир Михайлович Іванов-Ахметов. Його внесок в образотворче мистецтво та освіту залишиться назавжди на золотих скрижалях культурної спільноти України. Все життя він гідно ніс звання Митця і був взірцем для творчої молоді. Він завжди ділився своїми знаннями та досвідом з молодими художниками та студентами. Зростив плеяду видатних майстрів графічного мистецтва, створив власну школу, що є впізнаваною та має багато послідовників та учнів.
Запам’ятався нам як добра і щира людина з відкритим серцем.
За час роботи в КПІ він створив велику серію робіт присвячену історії та видатним вченим університету. Однією з провідних тем його творчості були сюжети пов’язані з улюбленим Києвом, де митець творив у своїй майстерні на Андріївському узвозі 36.
Сьогодні мистецька та наукова спільнота у глибокій жалобі.
Висловлюємо щире співчуття близьким, друзям, колегам та учням.
Про час та дату прощання і поховання повідомимо в додатковій інформації.