Професія

Художник-графік займається створенням академічних творів мистецтв у техніці – графіка, а також придатною графікою в області рекламних та видавничих робіт.

В обізнаності промислового художника-графіка входить проектування та оформлення рекламної продукції промислової продукції, розробка товарного знаку підприємства-виробника, оформлення етикету на виробництво, розробка образів її упаковки. Успіх реклами залежить від художнього смаку, фантазії художника. Художник-графік попередньо розширює велику кількість набродків, ескізів, макетів, попередньо намагаючись розробити рекламні вироби, які задовольняють не лише своєму, но і художньому совету, який пропонує свою роботу.

Робота вимагає від художника прекрасного управління малюнком, хорошим знанням основних законів декоративного оформлення на площині і в просторі і в мірях, що застосовують їх у своїй роботі. Графік повинен вміти виконувати і ескіз, і складний проект оформлення в сучасних матеріалах; виконати в натурних елементах проекту, користуватися різними видами шрифта, добре знати фотодело.

Графік працює в художньо-офіційних комбінатах, мастерських та інших підприємствах за декоративною оформленням, а також в конструкторських бюро за офіційним оформленням та рекламою товарів.

Працевлаштування

Книжкові видавництва, редакції журналів, бюро графічного дизайну і реклами, поліграфічні підприємства, провідні дизайнерські фірми – тут працюють наші випускники (креативний директор, головний художник, арт-директор, дизайнер, ілюстратор ). Їх імена лунають на художніх та книжкових виставках в Україні, Великобританії, Німеччини, Італії, Франції, США, та інших країнах.

Кафедра прагне сприяти росту якості художнього оформлення широкого спектру вітчизняної поліграфічної продукції, вбачаючи у цьому могутній засіб піднесення та відродження культури та мистецтва.