Як подати оригінали документів до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2021 році? Тримайте три варіанти для вступників!

Ви можете скористатись варіантом подання документів, скріплених кваліфікованим електронним підписом.

 • Підготуйте сканкопії необхідних оригіналів документів за переліком, а також сканкопію заяви, роздруковану з електронного кабінету за інструкцією або надіслану вам на електронну пошту відбірковою комісією факультету/інституту.

 • Отримайте файловий або хмарний ключ Приватбанку або кваліфікований електронний підпис у додатку Дія (Дія.Підпис) або кваліфікований електронний підпис будь-якого акредитованого центру сертифікації ключів.

 • Зайдіть на портал Дія та за допомогою інструкції підпишіть кожен документ кваліфікованим електронним підписом. В разі використання Дія.Підпис документи можна підписати на порталі МінЦифри.

 • Підписані документи надішліть на електронну адресу pkkpiua.doc@gmail.com з вказанням у темі абревіатури факультету/інституту, освітнього рівня (бакалавр, магістр) та прізвища, ім’я та по батькові повністю.

Видавничо-полiграфiчний інститут (ВПІ)

У зв’язку зі стрімким поширенням коронавірусної хвороби та пандемією COVID-19 радимо вам обрати саме цей варіант подання документів. Ми піклуємось про ваше здоров’я, не ризикуйте, залишайтесь вдома та скористайтесь послугами національного оператора поштового зв’язку!

Як це зробити?

 • Підготуйте оригінали за перелікомУвага! Ви надсилаєте оригінали документів про здобутий освітній рівень (свідоцтво, атестат, диплом) та додатка до нього, оригінал сертифіката ЗНО та інформаційну картку або оригінал листка єдиного вступного іспиту або єдиного вступного фахового випробування та листка результатів. Всі інші документи надсилаються у копіях!

 • Роздрукуйте заяву, з електронного кабінету відповідно до інструкції або надіслану вам на електронну пошту відбірковою комісією факультету/інституту (двосторонній друк), підпишіть її.

 • Оберіть факультет, на який ви подаєте оригінали зі списку, уважно підпишіть конверт за зразком та зверніться до найближчого відділення «Укрпошти». Наша адреса: КПІ ім. Ігоря Сікорського, Приймальна комісія (абревіатура факультета/інститута), проспект Перемоги, 37, м. Київ, 03056.

У поштовому відділені зробіть детальний опис вкладень та надішліть рекомендований лист або лист з оцінкою вартості.

 • У разі виникнення питань – звертайтесь до обраного вами факультета/інститута за телефоном гарячої лінії.

У зв’язку зі стрімким поширенням коронавірусної хвороби та пандемією COVID-19 закликаємо вас дотримуватись всіх норм, встановлених Міністерством охорони здоров’я України та Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Зберігайте соціальну дистанцію. У приміщення заходьте виключно у засобах індивідуального захисту. Користуйтесь антисептиками та мийте руки.

 • Підготуйте за переліком всі необхідні оригінали документів та копії до тих документів, які залишаються у закладі освіти в копіях (паспорт або ID-карта, індивідуальний податковий номер, військовий квиток, довідка про реєстрацію місця проживання).

 • Оберіть факультет або інститут, на який ви вступаєте, відповідно до розміщення.

 • Подайте документи до відбіркової комісії.